Kombi Servis


Kombi servis alanında 81 ilde kurumsal ve garantili hizmet veriyoruz. Kampanya kamsamında tüm kombiler için bugüne özel arıza tespit ücreti servis bedeli 49 TL'dir !

Aynı gün servis ile garantili parça değişimi sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimiz bizim için önemlisiniz. Sizler için en kalitelisi ve en uygun olana provfesyonel kombi tamircisi uzman ekiplerimiz ile birlikte karar veriyorsunuz. 81 ilde %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Image

Kombi Bakım  (Neden Gereklidir ?)

Kombi bakımı aynı zamanda kombinizin optimize edilmesidir. Motorlarının temizlenmesi, filtre bakımlarının yapılması ve basınçlarının kontrol edilmesi yeterli değildir. Yanma odasının temizlenerek yanma kalitesinin optimize edilmesi gerekmektedir. Petek temizliği ile birlikte optimize edilen kombi içerisinden geçen suyu daha verimli ısıtır ve peteklere daha sıcak su gönderir.

Image

Petek Temizleme  (Neden Gereklidir ?)

Radyatör içerisindeki su zaman ile petek kanallarında tıkanmalara neden olur. Balçıklaşan su çökme yapar ve sıcak suyun petek altına inmesini engeller. Peteklerinizde bölgesel soğukluklar var ise yada kombinizin yanmasına rağmen peteklerinizin yeteri kadar ısınmadığını düşünüyorsanız petek temizliği yaptırmalısınız.

63 ilde kurumsal hizmet veren 16 yıllık firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Çağrı Merkezi 0850 840 45 49

Petek Temizliği Nasıl Yapılır ?


Petek temizleme firmamızda son sistem teknoloji ile yapılmaktadır. Banyonuzda bulunan havlupan yada peteğiniz sökülür. Petek temizleme makinası tesisata bağlanır. Basınçlı su ve gerekli olması durumunda ihtiyaç olan ilaç yardımı ile sadece radyatörleriniz değil tesisat borularının içleri de temizlenmiş olur.

Temiz su ısıyı daha taşıyarak petek metallerine iletir. İç yüzeyi temiz olan petek panelleri sudaki ısıyı kolayca alır ve ısınma başlar. Profesyonel ve garantili petek temizleme hizmeti randevunusu almak için 0850 840 45 49. numaralı telefondan çağrı merkezimize 7/24 ulaşabilir aynı gün hizmet alabilirsiniz.

Kombi Bakım


Kombi bakımı olarak filtreleri temizliyoruz, motoru temizliyoruz, kombi iç gövdesini temizliyoruz, amper değerlerini ölçüyoruz. Ancak peteklerin ısınması için kombi bakım kampanyamıza dahil olarak optimizasyon hizmeti veriyoruz. Kombinizin yanma odasını temizleyerek basınç değerlerini düzenliyoruz. Daha iyi yanma kalitesi elde ederek içerisindeki suyu daha aynı ayarda daha çok ısıtmasını sağlıyoruz.

Yanma kalitesi optimize edilen kombi içerisinden geçen suyu daha çok ısıtır. Eviniz daha çok ısındığı gibi faturalarınızda da %30'a varan düşme gerçekleşir. 63 ilde şuan için kampanya dahilinde petek temizliği ile birlikte kombi bakımını toplam 149 TL'den yardımcı oluyoruz.

Kombi Servis 49 TL
Çağrı Merkezi : 0850 840 45 49