Kombi Servis Bölge Bayii


Kombi servis ekiplerimiz tarafından yapılan makinalı petek temizleme sonrasında peteklerinizin ısınma kalitesi artar. Petek temizliği sırasında evinizde pislenme söz konusu değildir. Petek temizleme ekiplerimiz kombi alanında uzman servislerden oluşmaktadır. Kombi bakım yapılan daireler peteklerinin daha çok ısındığını elle kontrol ettiklerinde bile rahatlıkla görebilirler. Şuan kampanyalı olarak petek temizleme 99 TL, kombi bakımı ve optimizasyonu ile birlikte 149 TL'den yardımcı oluyoruz. Çağrı merkezimiz 0850 840 45 49 numaralı telefondan bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Tüm iş ve işçiliklerimiz garantilidir. Verilen hizmetten memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir ücret talep etmiyoruz. İşlem sonrasında kombiniz çalıştırılıp peteklerinizdeki ısınmayı kontrol ediyorsunuz.63 ilde verdiğimiz kombi petek temizleme hizmeti ile %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Neden Gereklidir ?


Image

Petek Temizliği

Kombinizi aynı derecede çalıştırırken evinizin daha çok ısınmasını için petek temizliği yapılmalıdır. Temizlenen peteklerin panelleri suyu daha verimli olarak üzerine alır. Böylece eviniz daha çok ısınır.

Image

Kombi Bakımı

Kombi bakımı tek başına yeterli değildir. Kombi optimizasyonu da yapıyoruz. Kombinizin yanma odasını temizleyerek basıncını tekrardan düzenlediğimiz kombileriniz tam verimli çalışırlar. Isı kaybı olmadan geçen suyu ısıtan kombilerin petekleri daha sıcak olur. Bu yüzden petek temizliği ile birlikte kombi bakımı ve optimizasyonu yapılmalıdır.

Image

Neden Bölge Bayii Kombi Servisi ?

81 İlde petek temizleme servisi veren kurumsal firmayız.

Uygun fiyat ve garantili temizleme sağlıyoruz.

Geçmişi olan firmanın uzman servis çalışanları ile hizmet veriyoruz.

7/24 Çağrı merkezimiz 0850 840 45 49 ulaşabilirsiniz.

Temizlenen petekler evinizi daha çok ısıtır

Doğalgaz faturanızda %30'a varan düşme yaşanır.

Optimize edilen kombi içerisindeki suyu kayıp olmadan ısıtır.

Kombi petek temizliği yılda 1 kere yapılması önerilmektedir.

Kombi Servis 49 TL
Çağrı Merkezi : 0850 840 45 49